OFERTA

Scenariusze

Nie będę ukrywał, że jako Bardzo fajny clown najczęściej występuje w swoim stroju galowym, bo tego czerwononosego błazna dzieci wprost uwielbiają.
Zdarzają się jednak chwilę, gdy wieszam na haku swoją kolorową marynarkę, ściągam za duże buty rozmiar 62 i przebieram się w inny kostium.

Jako żołnierz zabieram Państwa pociechę na prawdziwy poligon, budujemy mosty, strzelamy, rzucamy granatami.

Jako Indianin przenoszę wszystkich do odległych czasów dzikiego zachodu, robimy indiański chrzest, uczymy się tańczyć, tworzymy magiczne talizmany, szykujemy mandale, polujemy na bizony lub chowamy się w tipi.

Jako rycerz zabieram dzieci do średniowiecza, gdzie uczymy się etykiety, bierzemy udział w rycerskim turnieju, pasujemy się na rycerzy, a księżniczkom tworzymy przepiękne korony.

Pirat Czarnobrody nauczy Państwa dzieci morskich piosenek oraz jak polować na ośmiornice i spróbuje z dziećmi odnaleźć skarb, który wskaże im mapa ukryta w butelce.

Hrabia Dracula przygotuje dla Państwa pociech iście straszną imprezę, przenosimy się do świata duchów i upiorów, samodzielnie tworzymy salę strachów oraz opowiadamy sobie mrożące krew w żyłach historie.

Czarownik Nostradamus lub Cyganka przeprowadzi dla Państwa dziecka noc wróżb, przepowie przyszłość i będzie czarować.

DJ BardzoFajnyClown, Bardzo Fajny Clown zrobi dla waszych starszych pociech prawdziwą dyskotekę, z laserami, światłami, kulą, dymem, przeprowadzi konkursy tańca, a na koniec zrobi wielkie karaoke dla wszystkich uczestników.

Jeżeli mają Państwo jakikolwiek inny pomysł na imprezę, z przyjemnością podejmę wyzwanie i przygotuję dla Państwa pociechy stosowny scenariusz.